دانلود کتاب متن کامل سخنرانی های زیبای دکتر الهی قمشه ای

پیش از تمامی اساتید موفقیت امروزی ،مردی با سخنهایی از جنس نور بود و راه درست زندگی را به همه نشان می داد به راستی که سخنان زیبای ایشان قابل تامل و معجزه کننده است سخنانی طلایی که از هر باب با شما صحبت می کند گاه از خدا می گوید تا حکمت گاه از موفقیت می گوید تا پیشرفت و به راستی که حیف است اگر کسی نگاهی به آثارش نیاندازد کتاب موجود کتابی است با متنی بیش از ۵۰ سمینار بسیار زیبا از او که در ادامه به برخی از جملات حکیمانه وی اشاره خواهیم کرد:
elahi_ghomshee_3manage
هیچ دعائی بالاترازاین نیست که خدا ما را از خودش دور نکندوهیچ دردی هم بالاترازدردهجران نیست .

الهی قمشه ای, سخنان الهی قمشه ای

 عمرتان را صرف این بدنی که قرار است در آخر غذای کرمها شود نکنید؛ صرف یک چیزی بکنید که فرشتگان می خواهند بردارند و ببرند.

الهی قمشه ای, سخنان الهی قمشه ای

شما رهبر ارکستر سمفونیک افکار و احساسات خویشید. نباید گامهای خود را با صدای طبل و شیپور دیگران هماهنگ کنید. گوش به نوای درون خود بسپارید. نواهایی که از درونتان بر میخیزد را هدایت کنید.
الهی قمشه ای, سخنان الهی قمشه ای

ما موجودات خاکی نیستیم که به بهشت می رویم. ما موجودات بهشتی هستیم که از خاک سر بر آورده ایم

الهی قمشه ای, سخنان الهی قمشه ای

سلیمان باش و دستور بده. به خشمت بگو : برو اونطرف وایسا. برو و بر سر تکبرم خالی شو. به قهرت بگو: شما بفرمایید و بین من و جناب دروغ قهر برقرار کنید. به دیو درونت قاطعانه بگو: نـــــــــه ، من غلام ِ تو نیستم. تو غلام منی. مانند سلیمان مُـلک وجودت را فرمانروایی کن.

الهی قمشه ای, سخنان الهی قمشه ای

مطالب کتب وی براستی آنچنان خواندنی است که اگر صد بار هم آنها را خواند دوباره احساس می شود که از نو باید خوانده شود مطالبی که در هیچ جا خوانده نمی شود و هیچ گاه تکراری نمی شود و گاه شاید به این موضوع برسیم که این سخنان را باید با طلا نوشت و تنها در قلب خود نگه داشت الهاماتی که زندگی انسان را زیر و رو می کند.

 

نحوه پرداخت و دانلود فوری :  پرداخت توسط کلیه کارتهای عابر بانک عضو شتاب و سیستم مطمئن پرداخت پارس پال انجام می شود ، که پس از پرداخت و دریافت رسید ، همون موقع لینک دانلود برای شما به صورت اتوماتیک نمایش داده می شود و شما میتوانید پکیج را دانلود کنید.

پشتیبانی ۰۹۱۹۸۱۱۸۶۸۸

EMAIL:3ibsupport{@}gmail.com

قیمت: ۳۸۰۰ تومان


پیشنهاد می کنیم ... lemoo.ir-khayati-hex lemoo.ir-havapeima lemoo.ir-yooga
admin ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۴ بدون دیدگاه مشاهده : 847 بار

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)