دانلود جزوه آموزشی نرم افزار WinQSB به همراه برنامه

این نرم افزار از جمله نرم افزارهای بسیار سودمند در زمینه مهندسی صنایع، اقتصاد، بازرگانی و مدیریت است که بسیاری از مباحث تصمیم گیری، برنامه ریزی، پیش بینی و کنترل را شامل می گردد و به عنوان نرم افزلر توانا در هر زمینه خاص از جمله کنترل کیفیت مطرح شده است

Win-QSB0_1-lemoo.ir

WinQSB محصول ۱۹۹۵ بوده که بخش کنترل کیفیت آن شامل دو زمینه نمودارهای کنترل و نمونه گیری می باشد . این نرم افزار بر پایه تئوری علمی بسیار بالا طراحی شده است و متنوع ترین طرحهای نمونه گیری جهت پذیرش و همچنین نمودارهای مختلف کنترل که بالغ بر ۳۴ نمودار کنترلی است را ترسیم میکند.

QSB در هر زمینه کاملا منعطف بوده و تمامی پارامترهای و مدل موجود را می تواند تجزیه و تحلیل کند. بخش نمودارهای کنترل این نرم افزار علاوه بر ترسیم نمودارها , ابزارهای دیگری همچون تجزیه و تحلیل نمودار پاراتو ,هیستوگرام، گراف وکارائی فرایند و آنالیز توزیع داده ها و محاسبات مربوطه را در اختیار کاربر قرار می دهد.

قابلیتهای نرم افزاردر زمینه کنترل کیفیت :

*نمودار های کنترل مشخصه های کیفی وصفی و نقص های طبقه بندی شده

*نمودار های کنترل مشخصه های کیفی متغییر و میانگین

*نمودارهای مشاهدات انفرادی

*نمودار های کنترل جمع تجمعی

*نمودار های کنترل میانگین متحرک هندسی

*نمودار های کنترل میانگین متحرک

*نمودار کنترل رگرسیون

*نمودار کنترل اصلاح شده

*نمودارهای کنترل پذیرش

*نمودار های کنترل استاندارد شده

*نمودار پارات

و *تجزیه و تحلیل کارایی فرایند

*هیستو گرام

این نرم افزار به شما امکان مشخص نمودن و کنترل مقادیر و وزن دهی به پارامتر ها را داده و همچنین از راهنمای بسییر مناسبی نیز برخوردار است.

بخش برنامه ریزی خطی : همان طور که می دانید در برنامه ریزی خطی با مدل سازی یکی از مسائل دنیای واقعی و تبدیل هدف و محدودیت ها به مدل های ریاضی به حل مسئله و پیدا کردن شرایط بهینه می پردازیم. حل مسئله به صورت دستی نیاز به تحلیل ماتریس های بزرگ و پیچیده سیمپلکس دارد و اینکار علاوه بر اینکه زمان بسیاری به خود اختصاص می دهد، از دقت و صحت مناسب برخودار نیست و احتمال اشتباه در حل بسیار زیاد می باشد.

به همین دلیل استفاده از نرم افزار Liner Programming نه تنها در وقت صرفه جویی می کند بلکه خروجی کامل و زیبایی دارد که می تواند به صورت نوشتاری و گرافیکی حل مسئله را نمایش داده و همین طور اگر بخواهید روش حل مسئله را جزء به جزء نشان می دهد و می تواند از لحاظ کمک درسی هم در درس تحقیق در عملیات بکار گرفته شود. یکی از مسائلی که در درس تحقیق در عملیات و طرح ریزی واحدهای صنعتی زیاد برخورد می کنید مسئله جانمایی و تخصیص فضای انبار می باشد که در Liner Programming براحتی قابل حل است.

و اینک گروه ۳ib برای اولین بار این نرم افزلر را با قیمت بسیار اندک و طراحی بسیار زیبا به علاقمندان تقدیم میکند. آموزش این مجموعه به صورت ۳ صفحه با فرمت pdf میباشد. استفاده از این مجموعه به دانشجویان و اساتید رشته های مدیریت بازرگانی، مهندسی صنایع، ریاضی، اقتصاد و تمامی مدیران سازمانهای تجاری، صنعتی، آموزشی و حتی سیاسی و نظامی و سایر علاقمندان پیشنهاد می شود.

نحوه پرداخت و دانلود فوری :پرداخت توسط کلیه کارتهای عابر بانک عضو شتاب و سیستم مطمئن پرداخت پارس پال انجام می شود ، که پس از پرداخت و دریافت رسید ، همون موقع لینک دانلود برای شما به صورت اتوماتیک نمایش داده می شود و شما میتوانید پکیج را دانلود کنید.

 پشتیبانی ۰۹۱۹۸۱۱۸۶۸۸  

EMAIL:3ibsupport{@}gmail.com


پیشنهاد می کنیم ... images lemoo.ir-gd lemoo-ugh_
admin ۳۱ / ۰۲ / ۱۳۹۴ بدون دیدگاه مشاهده : 205 بار

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)