دانلود آموزش ارگ و پیانو به کودکان و بزرگسالان

بدون هیچ کلاس و استادی ارگ و پیانو را بصورت حرفه ای بیاموزید و در ارکسترهای بزرگ و محافل همچون ستارگان بزرگ موسیقی بدرخشید .

492625_LWHys2CX

مجموعه حاضر یکی از بهترین مجموعه های آموزش موسیقی است که برای تمام سنین مناسب طراحی شده است وشامل ۳ بخش زیر می باشد:

بخش اول:

کتاب راهنمای نواختن کیبورد (ارگ) و پیانو

در این کتاب چگونگی نواختن پیانو به کمک صفحه کلید کامپیوتر را خواهید آموخت و به راحتی می توانید این آموزش ها را بصورت حرفه ای بر روی ارگ یا پیانوتان پیاده کنید.

بخش دوم:

برنامه بسیار کم حجم و سرگرم کننده ارگ برای کودکان و بزرگ تر ها

این برنامه که یکی از برنامه های مفید و سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالانه نزدیک به دویست تا صدا توشه. شما می توانید با کلیدهای جهتی بالا و پایین ساز را عوض کنید و با کلید های حروف ردیف وسط بنوازید. نکته: حتما کپس لاک را خاموش کنید که اگه روشن باشه, کار نمیکنه.

بخش سوم:

کتاب تئوری موسیقی

بهترین و کامل ترین کتاب آموزش نت و الفبای موسیقی کتاب تئوری موسیقی نوشته مصطفی کمال پور تراب است. این کتاب به صورت گام به گام و به زبانی ساده شما را با الفبای موسیقی آشنا کرده و تئوری موسیقی را به شما علاقه مندان یادگیری این هنر می آموزد خواندن این کتاب قبل از شروع و آموزش هر نوع سازی به شدت توصیه می شود چرا که با پایه های اساسی موسیقی در این کتاب کاملا آشنا خواهید شد.

lemoo.ir-org-a371341124479

نحوه پرداخت و دانلود فوری : پرداخت توسط کلیه کارتهای عابر بانک عضو شتاب و سیستم مطمئن پرداخت پارس پال انجام می شود ، که پس از پرداخت و دریافت رسید ، همون موقع لینک دانلود برای شما به صورت اتوماتیک نمایش داده می شود و شما میتوانید پکیج را دانلود کنید.

پشتیبانی ۰۹۱۹۸۱۱۸۶۸۸

EMAIL:3ibsupport{@}gmail.com


پیشنهاد می کنیم ... lemoo.ir-lebas-aroos1 lemmo.baft-book shekar-lemoo.ir-5
admin ۱۷ / ۰۳ / ۱۳۹۴ بدون دیدگاه مشاهده : 769 بار

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)