آموزش دوخت کیف خرید تاشو

داشتن کیف خرید یکی از ملزومات مهم در بازار است چرا که کیسه های پلاستیکی دوام چندانی ندارد و بعد از مدتی ظرفیت خود را از دست خواهد داد و پاره خواهد شد در پایین ما آموزش نمونه ای کیف با دوام برای شما عزیزان آماده کرده ایم امیدواریم از این مطلب بهره ببرید

lemoo-gu653

وسایل مورد نیاز برای دوخت کیف تا شو : کش ، پارچه ، فوم  و نوار اريب

به اندازه دلخواه يك مستطيل ببريد. اين مستطيل بايد به شكلي انتخاب شود كه وقتي ۳ تا روي هم مي‌خورد به شكل يك كيف در آيد، يعني باز شده آن يك مستطيل نزديك به مربع است.

براي قسمت جيب‌هاي آن به اندازه طول مستطيل يك نوار ببريد كه پهناي آن حدود ۱۰سانتي‌متر باشد. لبه آن را نواراريب دوزي كنيد و آن را به ۳ بخش علامتگذاري كرده ۶ پيلي براي ابتدا و انتها و نقطه جداسازي ۲ جيب اول و آخر از وسط در نظر بگيريد. اين پيلي‌ها جيب‌هاي شما را بزرگ‌تر و انعطاف‌پذيرتر مي‌كند. محل پيلي‌ها را با سنجاق ته‌گرد ثابت كنيد و ابتدا و انتهاي جيب را يك تا بزنيد و تو بگذاريد. يك آستر براي كيف ببريد و آن را لايي چسب بزنيد و پشت كار قرار دهيد.

براي قرار دادن سنجاق‌ها و سوزن‌هاي خود يك تكه فوم ببريد و آن را وسط كار چرخكاري كنيد.

يك قطعه كش را مطابق شكل براي قرار دادن قرقره‌ها و قيچي به كيف بدوزيد. دور كار را نواراريب‌دوزي كنيد و پيش از آن دو قطعه روبان را داخل نواراريب در وسط طول كيف ثابت كرده دور نواردوزي آن را بدوزيد. وقتي كار تمام شد اين روبان مي‌تواند كيف تا شده شما را چنان كه در شكل مي‌بينيد روي هم ثابت نگه دارد.

و در پایان می توانید این کیف را به دو صورت جمع کنید

۱- حالت اول اینکه برای جمع کردن کیف از روبانی برای دور آن استفاده کنید همانند تصویر زیر

lemoo-fg653

۲- و حالت دوم اینکه از دکمه ای برای جمع کردن آن و دسته ای برای دسته ی ساک استفاده کنید همانند تصویر

lemoo-78857e

دانلود کتاب آموزش انواع کیف های شیک و فانتزی

lemoo-hglkjed


پیشنهاد می کنیم ... lemoo-521927 سایت لیمو -بلوز-دخترانه-267x300 index
admin ۲۲ / ۱۰ / ۱۳۹۴ بدون دیدگاه مشاهده : 545 بار

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)