آموزش تعمیرات و مکانیک خودرو پراید

جامع ترین آموزش تعمیر پراید به صورت تصویری شامل تمامی قطعات داخل پراید است با دیدن آموزش تعمیر پراید ۱۰۰ ها هزار تومان صرفه جویی در تعمیر پراید خواهید داشت و با پرداخت اندک هزینه ای می توانید این آموزش را درب منزل دریافت نمایید. به این مجموعه آموزش پراید نیز گفته می شود.

lemoo-0381

 

 

این مجموعه شامل :

 1. آموزش سیستم سوخت رسانی کاربراتوری مدار بسته CLC(Closed Loop Carburator)
 2. آموزش تعمیرات سیستم ترمز پراید (بخش اول) ترمز جلو
 3. آموزش تعمیرات سیستم ترمز اتومبیل پراید (بخش دوم) ترمز عقب
 4. آموزش تعمیرات سیستم فرمان اتومبیل پراید
 5. آموزش آشنایی و عیب یابی با سیستم سوخت رسانی انژکتوری پراید مدل ساژم
 6. جایگاه اجزای سیستم سوخت رسانی انژکتوری مدل ساژم بر روی خودرو
 7. عیب یابی سیستم سوخت رسانی ساژم
 8. آموزش آشنایی و عیب یابی با سیستم سوخت رسانی انژکتوری پراید مدل کیا
 9. آموزش تعمیر موتور خودروی پراید (بخش اول)
 10. آموزش تعمیر موتور خودروی پراید (بخش دوم)
 11. آموزش تعمیر گیربوکس و دیفرانسیل اتومبیل پراید
 12. آموزش سیستم تعلیق و تنظیم موتور و سوخت رسانی پراید (بخش اول)
 13. آموزش سیستم تعلیق و تنظیم موتور و سوخت رسانی پراید(بخش دوم)

آموزش هایی که در این مجموعه خواهید دید عبارتند از :

 

آموزش تنظیم موتور پراید

موتور یکی از اجزای مهم اتومبیل می باشد که کار آن حرکت دادن ماشین می باشد بیشتر سرمایه گذاری ها در کارخانه های تولید خودرو روی موتور آن می باشد که در مجموعه آموزش تعمیر پراید با چگونگی تنظیم موتور پراید آشنا خواهید شد.

فنر بندی و تعلیق

در خودروها قسمتی تحت عنوان فنربندی وجود دارد که حدود ۱۲۰۰ دور دقیقه نوسان می نماید تا افراد داخل اتومبیل تحت تاثیر ضربه های ناگهانی قرار نگیرند. که در آموزش تعمیر پراید با فنربندی پراید آشنا می شوید.

کاربراتور یا سیستم سوخت رسانی

به نقل از ویکی پدیا : “کاربراتور نام وسیله‌ای در اتومبیل است که وظیفه دارد سوخت مورد نیاز موتور در سیستم‌های کاربراتوری را در کلیه شرایط به نحوی آماده کند که موتور با بهترین شرایط ممکن کار کند.”

در مجموعه آموزش تعمیرات پراید با کاربراتور نیز آشنا خواهید شد.

این مجموعه شامل ۲ dvd تصويري قابل پخش در كامپيوتر و دستگاه dvd می باشد .

سیستم ترمز پراید

هدف از ترمز شتاب منفی برای توقف اتومبیلی که در حرکت می باشد است. از کاربردهای دیگر ترمز می توان به : کاهش سرعت خودرو ، کنترل خودرو ، کنترل در سطوح شیب دار و غیره را نام برد.تعمیر دیفرانسیل و گیربکس پرایددیفرانسل وسیله ای در بین چرخ های جلو و عقب اتومبیل است که قدرت موتور با تقسیم می نماید. در آموزش تعمیر پراید بیشتر با این قطعات آشنا می گردید.

سیستم فرمان پراید

سیستم فرمان دارای زیر مجموعه های : غربیلک فرمان (نیروی راننده را به اهرم فرمان انتقال می دهد که همان فرمان نام دارد) ، میل فرمان (میله ای می باشد که منتقل کننده گردش به جعبه فرمان است) ، جعبه فرمان (تبدیل گشتاور کم دست راننده به گشتاوری بزرگ) ، بازوی پیتمن ، میل درگ ، شغال دست (نام گذاری به علت شکل ظاهری آن است) ،  سگ دست (قطعه ای می باشد U شکل که توسط پینی لولا شده است و گردش می نماید و چرخ ها تغییر جهت می دهند) ، میل فرمان وسط (اهرمی می باشد که توسط ۲ بازو بین سگ دست ها ارتباط برقرار می نماید) ، اهرم تای راد ،میل فرمان وسط و اهرم تای راد (میله درگ به وسیله اهرمی دیگر به بازوی فرمان اتصال پیدا می نماید) می باشد. که در آموزش تعمیر پراید نیز به صورت تصویری آشنا خواهید شد.

بلبرینگ

گونه ای از یاتاقان می باشند که در خیلی از قطعات کاربر دارند از جمله اتومبیل ها و حتی دیسک های رایانه ای !. بلبرینگ بار محوری و شعاعی را تحمل می نماید. در آموزش تعمیر پراید.

آموزش تعمیر موتور پراید

آموزشی جهت تعمیر نمودن موتور پراید توسط شما.

دلکو یا سیستم جرقه

وسیله ای می باشد که جریان ولتاژ زیاد برق را از کویل به درون شمع ها می رساند تا جرقه زده و عمل احتراق و انفجار صورت گیرد. که در آموزش تعمیر پراید بیشتر آشنا خواهید شد.

اکسل پراید

به نقل از ویکی پدیا : “محور مرکزی یک چرخ یا دنده است. در بعضی موارد، اکسل شاید با یک یاتاقان یا بوش مکانیکی در سطح داخلی سوراخ چرخ یا دنده در جایش ثابت نگه داشته شود تا به چرخ یا دنده اجازه دهد که آزادانه به دور اکسل بچرخد.” در آموزش تعمیر پراید بیشتر آشنا خواهید شد.

این مجموعه شامل ۲ dvd تصويري قابل پخش در كامپيوتر و دستگاه dvd می باشد .

پراید

در سال ۱۳۷۲ برای اولین بار پراید توسط سایپا در ایران تولید شد و به دلیل قیمتی رقابتی با پیکان و بدنه ای زیباتر بازار رقابت را از پیکان ربوده و به صدر فروش در ایران رسید. پراید دارای مصرف سوخت پایینی می باشد و با بالا رفتن قیمت بنزین تولید پیکان متوقف شده و جای خود را به این اتومبیل اهدا نمود.

در صورتی که شما هم پراید دارید داشتن آموزش تعمیرات پراید الزامی باشد و می بایست این آموزش (تعمیر پراید) را تهیه نمایید که بابت مشکلاتی را که خود قادر به حل آن هستید هزینه ای گزاف پرداخت ننمایید.

چرا باید آموزش پراید داشته باشم

در صورتی که خودروی شما پراید می باشد خرید این مجموعه برای شما حیاتی می باشد فرض کنید وسط جاده اتومبیل شما دچار نقض فنی گردد آیا بهتر نیست با دانسته های خودتان در حد ممکن ایراد را برطرف نموده و ماشین را تا اولین تعمیرگاه ببرید و یا با خرید قطعات مورد نیاز خودرو ، خودتان اقدام به تعمیر پراید خود نمایید و از عدم تعویض برخی از قطعات خودروتان مطمئن شوید ؟

این آموزش بهترین هدیه برای همسر شما می باشد زیرا با دانستن این معلومات می توانید سفری مطمئن تر در جاده ها داشته باشید. سر در آوردن از قطعات داخلی خودرو باعث می گردد بهتر درک نمایید در کدام قسمت خودروی شما اشکال فنی وجود دارد و یا کدام قسمت ها به خوبی کار می کنند.

پراید با مصرف کم بنزین خود به عنوان پر فروش ترین خودروی ایران می باشد و اکثر خودروهای کشور ما پراید می باشند بنابراین توصیه می گردد حتما این مجموعه بی نظیر را با قیمتی ارزان تهیه نموده و از آن نهایت استفاده را ببرید.

این مجموعه شامل ۲ dvd تصويري قابل پخش در كامپيوتر و دستگاه dvd می باشد .

( توجـــــــــــــــــه: با کلیک بر روی لینک پرداخت و تحویل فوری ، فرمی برای شما باز می شود که آدرس و مشخصات خود را در قسمت های مربوطه پر می کنید و ظرف ۲۴ ساعت محصول را بصورت پستی با هزینه ی رایگان پستی درب منزل دریافت می کنید شما عزیزان  می توانید جهت پیگیری محصول خود با ایمیل و یا تلفن تماس ما در ارتباط باشید)

                                                        پشتیبانی ۰۹۱۹۸۱۱۸۶۸۸

                                                       ایمیل:۳ibsupport{@}gmail.com


پیشنهاد می کنیم ... lemoo-0365 images
admin ۱۴ / ۱۰ / ۱۳۹۴ بدون دیدگاه مشاهده : 101 بار

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)