آموزش بافت کیف مجلسی

بافت این کیف مجلسی بسیار ساده است و شکل نهایی آن بستگی به سلیقه شما دارد شما می توانید برای تزئین آن از مروارید ، روبان و … استفاده کنید و یا اینکه در ابتدای کار بافتتان را با کامواهای زر دار و مجلسی آغاز کنید

lemoo-95545

آموزش بافت کیف مجلسی

وسایل مورد نیاز برای بافت کیف :

کاموا ۲ کلاف

دسته ی گرد و روبان

میل شماره ۵

lemoo-5545

آموزش بافتنی جلوی کیف بافتنی :

۵۰ دانه با میل سر انداخته ۴ رج ساده ببافید ( از قسمت ته کیف ) بعد برای بافت این مدل دو مرحله پیچ انجام می شود . مرحله اول یک دانه حاشیه را بافته ۲ دانه اول و دوم را با هم به سمت راست پیچ دهید . بعد تا آخر دانه ها را ۲ دانه ۲ دانه با هم پیچ دهید تا آخر رج .

بعد ۴ رج ساده بدون انجام پیچ ببافید . مرحله دوم یک دانه حاشیه به اضافه ۲ دانه اول راببافید بعد ۲ دانه دوم و سوم را به طرف چپ پیچ دهید . به همین شکل تا آخر رج ادامه دهید . در آخر ۲ دانه و یک دانه حاشیه آخر را ببافید .

بعد از اینکه مدل زمینه را ۲ بار بافتید . هر ۴ رج از دو طرف یک دانه که می شود تا ۱۰ با پیچ بیفتد بعد ۶ رج ساده بافته برای لبه دسته و دانه ها را کور کنید .

یک دانه برای پشت کیف هم به همین صورت ببافید . بعد از دوختن درز کیف ، قسمت بالای کیف را تا کرده و دسته را در بین تا خوردگی قرار دهید و بدوزید .

روبان را پاپیون کرده در یک طرف کیف بدوزید . بعد از دوختن آستر کیف می توانید در قسمت بالای کیف زیپ بدوزید بافت کیف ما به پایان رسید شما می توانید برای بسته شدن درب کیف هم از زیپ و هم از دکمه استفاده کنید امیدواریم از این مدل بهره بگیرید


پیشنهاد می کنیم ... مدل-پر-طاووس- lemoo.ir-fantezi10 lemoo-idex
admin ۲۲ / ۱۰ / ۱۳۹۴ بدون دیدگاه مشاهده : 747 بار

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)