آموزش بافت جامدادی عروسکی

 در مطالب گذشته آموزش بافت چندین مدل متنوع جامدادیهای شیک عروسکی برای شما عزیزان آموزش داده شد و امروز سایت لیمو با شماست با آموزش بافت جامدادی مدل جغدی

lemoo.ir-sf149

آموزش بافت جامدادی عروسکی

وسایل مورد نیاز برای بافت جامدادی :

کلاف کامل کاموا در دو رنگ برای بدنه ی کار و اصل جامدادی

سه رنگ کاموا ترجیحا به رنگ های سیاه و سفید برای چشم ها و شیری ا زرد برای نوک جغد

یک عدد قلاب بافتنی سایز H

دو عدد دکمه

سوزن کاموا

قیچی

روش بافت جامدادی بافتنی:

ابتدا از بافت های ساده پایه بلند شروع کنید و به اندازه ۴۳ رج ببافید تا رج ۳۹ در هر ردیف ۳۰ بافت پایه بلند ببافید و در رج ۴۰ تا رج ۴۳ از هر ردیف دو بافت کم کنید. به این صورت که رج ۴۰ دارای ۲۸ گره، رج ۴۱ دارای ۲۶ گره، رج ۴۲ دارای ۲۴ گره و رج اخر دارای ۲۲ گره باشد. در پایان باید قطعه ی زیر را داشته باشید:

lemoo.ir-s149

از رج اول تا رج هجدهم پشت جامدادی را تشکیل می دهد و رج نوزدهم تا رج سی و ششم هم جلوی جامدادی است مابقی رج ها ( از رج ۳۷ تا ۴۳) هم درب جامدادی را تشکیل خواهند داد. جامدادی را با توجه به رج ها تا کنید و کنار دو طرف آن را با سوزن و کاموا بدوزید.

برای چشم ها دو دایره ببافید به این صورت که شامل چهار دور بافتن است ببافید دور اول را ۸ بافت پایه بلند دور دوم را ۱۶ بافت پایه بلند دور سوم را ۲۴ بافت پایه بلند و دور اخر را ۳۲ بافت پایه بلند ببافید.

یک مثلث هم برای منقار ببافید و هر سه قطعه را با نخ و سوزن به جامدادی بدوزید. دکمه ها را به پشت بدوزید تا جامدادی آماده شود. رنگ های بافت این جامدادی سلیقه ای است ولی اگر آن را برای پسر بچه می بافید از ترکیب رنگهای آبی استفاده کنید


پیشنهاد می کنیم ... IMG_20170103_133621 index photo_2015-08-30_19-58-15
admin ۰۴ / ۱۲ / ۱۳۹۴ بدون دیدگاه مشاهده : 1,239 بار

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)